NA SKRÓTY: CENNIKI - Linie Ekonomiczne - Linie Standardowe - Linie Luksusowe - Kosmetyki podróżne - Produkty z logo klienta - Produkty bez logo - Akcesoria do łazienek
Kapcie hotelowe - Akcesoria do pokoi - Kapcie Hotelowe - Akcesoria do butów - Warunki współpracy - Kontakt - Strona Główna - CENNIKI


www.KosmetykiHotelowe.pl

Akcesoria do butów

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków, jakie powinny znaleźć się w pokojach hotelowych.

Czyścik do butów
Czyścik do butów - saszetka z logo
Czyścik do butów - etui bez logo
czyścik do butów z butem - saszetka
Łyżka do butów - biel/czerń
Łyżka do butów czarna bez logo
łyżka do butów biała bez logo
Rękawica fizelinowa
rękawica tkanina bez logo

pobierz cennik(plik.pdf 250 Kb)


Kontakt: Aleksandra Smolak
tel. 0509 199 705 tel/fax 025 798 95 37
e-mail: europrojekt2006@wp.pl

Linia luxusowa Dove

 

Linia luxusowa Dove

Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy nową serię Dove. Kosmetyki Dove to wysoka jakość, piękno oraz estetyka zamknięta w jednorazowe opakowania.

Linie standardowe

 

Linie standardowe

Seria Silver Line
jest najnowsza serią kosmetyków standardowych. Wszystkie kosmetyki zapakowane są w srebrna folię. Silver Line to jakość, elegancja, prostota i współczesny styl. W serii Silver Line nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.

Seria Cloudy Bay jest drugą z naszych serii standardowych. Grafika, odnosząca się do morza i klimatów nadmorskich, wprowadza nastrój przygody i wypoczynku. W serii Cloud Bay nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.

Seria Sense of Nature jest jedną z naszych serii standardowych. Ciekawa grafika, odnosząca się do kolorów natury, wprowadza nastrój wyciszenia i spokoju. Gość poczuje się w łazience, jak w salonie SPA. W serii Sense of Nature nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.
Stylowe opakowanie w połączeniu ze specjalną nuta zapachowa kosmetyków stworzyły razem najbardziej ekskluzywną linie produktów. Wszystkie produkty użyte w tej linii są najwyższej jakości. Jeżeli chcesz naprawdę mile zaskoczyć swoich gości uzupełnij swoja ofertę o te produkty.

Linie uniwersalne z możliwością logo klienta

 

Linie uniwersalne z możliwością logo klienta
Seria w Kartonikach Karbowanych jest serią standardową, jednak z możliwością umieszczenia logo klienta w formie papierowej opaski z nadrukiem. Zaletą serii jest elegancki, naturalny wygląd karbowanego kartonika, dzięki czemu pasuje on do każdego wnętrza i wystroju. W serii karbowanej jest możliwość zakupienia produktów bez logo, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.
Produkty z logo klienta
Produkty z logo klienta.

Wszystkie produkty dostępne są z indywidualnym logo wg życzeń klienta. Opracowujemy bezpłatne projekty graficzne zamawianych produktów. Warunki zakupu produktów z logo znajdą Państwo w zakładce Warunki współpracy.
Produkty bez logo

Produkty bez logo

Większość produktów logowanych może być dostarczona do klientów w postaci niezapakowanej lub zapakowanej ale bez logo. Produkty te posiadają jedynie nazwę kosmetyku w języku polskim lub angielskim.

Akcesoria do łazienek

Akcesoria do łazienek

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków, jakie powinny znaleźć się w łazienkach hotelowych.

Akcesoria do pokoi

Akcesoria do pokoi

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków jakie powinny znaleźć się w pokojach hotelowych.

Kapcie Hotelowe

Kapcie Hotelowe - strona oficjalna www.kapciehotelowe.pl

W naszej ofercie znajda Państwo cała gamę kapci hotelowych, które sa stosowane od pensjonatów i Ośrodków SPA po pięciogwiazdkowe hotele. Z naszych produktów korzystają takie sieci jak Sofitel Hotels (Luxury Hotels), Novotel. HP Plaza i inne. Zapraszamy na stronę www.kapciehotelowe.pl

PROMOCJE

pobierz cennik

Kontakt - Kontakt - Kontakt - Kontakt
1. Aleksandra Smolak
tel. +48 509 199 705
2. Jarosław Szyndler
tel.+48 602 767 240

Europrojekt:

ul. Chabrowa 6, 21-400 Łuków
tel/fax 025 798 95 37 europrojekt2006@wp.pl

REKLAMA - REKLAMA - REKLAMA - REKLAMA

Szlafroki Hotelowe

www.szlafrokihotelowe.pl

Pościel Hotelowa

Ręczniki hotelowe

www.poscielhotelowa.eu

Kosmetyki podróżne

www.travelcosmetics.pl

www.kosmetykipodrozne.pl

Kapcie Hotelowe

www.kapciehotelowe.pl

 

 

All right reserved by Europrojekt II 2009