NA SKRÓTY: CENNIKI - Linie Ekonomiczne - Linie Standardowe - Linie Luksusowe - Kosmetyki podróżne - Produkty z logo klienta - Produkty bez logo - Akcesoria do łazienek
Kapcie hotelowe - Akcesoria do pokoi - Kapcie Hotelowe - Akcesoria do butów - Warunki współpracy - Kontakt - Strona Główna - CENNIKI


www.KosmetykiHotelowe.pl
Produkty z logo klienta.

Wszystkie produkty dostępne są z indywidualnym logo wg życzeń klienta. Opracowujemy bezpłatnie projekty graficzne zamawianych produktów. Warunki zakupu produktów z logo znajdą Państwo w zakładce Warunki współpracy.
produkty z logo
produkty z logo
produkty z logo
produkty z logo
produkty z logo
produkty z logo
produkty z logo
pobierz cennik(plik.pdf 250 Kb)

Linia luxusowa Dove

 

Linia luxusowa Dove

Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy nową serię Dove. Kosmetyki Dove to wysoka jakość, piękno oraz estetyka zamknięta w jednorazowe opakowania.

Linie standardowe

 

Linie standardowe

Seria Silver Line
jest najnowszą serią kosmetyków standardowych. Wszystkie kosmetyki zapakowane są w srebrną folię. Silver Line to jakość, elegancja, prostota i współczesny styl. W serii Silver Line nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.

Seria Cloudy Bay jest drugą z naszych serii standardowych. Grafika, odnosząca się do morza i klimatów nadmorskich, wprowadza nastrój przygody i wypoczynku. W serii Cloud Bay nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.

Seria Sense of Nature jest jedną z naszych serii standardowych. Ciekawa grafika, odnosząca się do kolorów natury, wprowadza nastrój wyciszenia i spokoju. Gość poczuje się w łazience, jak w salonie SPA. W serii Sense of Nature nie ma możliwości umieszczenia logo klienta, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.
Stylowe opakowanie w połączeniu ze specjalną nutą zapachową kosmetyków stworzyły razem najbardziej ekskluzywną linie produktów. Wszystkie produkty użyte w tej linii są najwyższej jakości. Jeżeli chcesz naprawdę mile zaskoczyć swoich gości uzupełnij swoja ofertę o te produkty.

Linie uniwersalne z możliwością logo klienta

 

Linie uniwersalne z możliwością logo klienta
Seria w Kartonikach Karbowanych jest serią standardową, jednak z możliwością umieszczenia logo klienta w formie papierowej opaski z nadrukiem. Zaletą serii jest elegancki, naturalny wygląd karbowanego kartonika, dzięki czemu pasuje on do każdego wnętrza i wystroju. W serii karbowanej jest możliwość zakupienia produktów bez logo, co pozwala na zamówienie niewielkich ilości tych produktów.
Produkty bez logo

Produkty bez logo

Większość produktów logowanych może być dostarczona do klientów w postaci niezapakowanej lub zapakowanej ale bez logo. Produkty te posiadaja jedynie nazwę kosmetyku w języku polskim lub angielskim.

Akcesoria do łazienek

Akcesoria do łazienek

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków, jakie powinny znaleźc się w łazienkach hotelowych.

Akcesoria do pokoi

Akcesoria do pokoi

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków, jakie powinny znaleźć się w pokojach hotelowych.

Kapcie Hotelowe

Kapcie Hotelowe - strona oficjalna www.kapciehotelowe.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę kapci hotelowych, które są stosowane od pensjonatów i Ośrodków SPA po pięciogwiadkowe hotele. Z naszych produktów korzystają takie sieci jak Sofitel Hotels (Luxury Hotels), Novotel, HP Plaza i inne.

Akcesoria do butów

Akcesoria do butów

Przedstawiamy Państwu całą gamę dodatków do kosmetyków jakie powinny znaleźc się w pokojach hotelowych.

PROMOCJE

pobierz cennik

Kontakt:


Aleksandra Smolak
tel. 0509 199 705 tel/fax 025 798 95 37
e-mail: europrojekt2006@wp.pl

REKLAMA - REKLAMA - REKLAMA - REKLAMA

Szlafroki Hotelowe

www.szlafrokihotelowe.pl

Pościel Hotelowa

Ręczniki hotelowe

www.poscielhotelowa.eu

Gadżety Reklamowe

www.wizytowniki-reklama.pl

www.bilbordyreklamowe.eu

Kapcie Hotelowe

www.kapciehotelowe.pl

 

 

All right reserved by Europrojekt IV 2009